Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Remélem ez csak álom volt és...

Remélem ez csak álom volt és nem valami más?

Figyelt kérdés
Még régebben azt álmodtam, hogy Egy romos, sötét helyen vagyok és ott van velem az ördög aki hogy is mondjam közösülni akar velem. De én nemakartam és elbújtam előle. Majd felébredtem rá a következő este és azután is ezt álmodtam. Nagyon félelmetes volt.
2010. nov. 28. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Tök jó :D Én már közösültem álmomban szellemmel, vámpírral, vérfarkassal, démonokkal, angol tanárral hadd ne soroljam még de ördöggel soha. Kicsit féltékeny vagyok :)
2010. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy az egy ördög volt? Miből gondolod, hogy ez nem csak egy álom volt?
2010. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Félsz valamitől, és álmodban az ördög képében jelenik meg. Tehát a rossz dolgokat ördög képében látod. Egy kis nyugalomra vágysz.
2010. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Túl sokat mondogatták neked, hogy "Ó hogy b*sszon meg a vörösseggű ördög!", erre most bekövetkezett. Hagyd nyugodtan, nem lesz tőle bajod, úgyis addig fog próbálkozni amíg meg nem történik a dolog. Nagyon ráér éjszaka, tudod, az ördög sohasem alszik (ezért olyan táskásak a szemei).
2010. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán egy incubus vagy succubus is lehetett.Ez olyan női vagy férfi démon,aki testi kapcsolatot keres az emberrel.
2010. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nézd meg paranormal entinity-t abban a démon csak a lányra hajt. és a démon neve is benne van.vlm német monda.


mondjuk én nem hallotam erről sose lehet igaz?! lehet nem!?


Bár akik most démonok azok régen angyalok voltak és a földi nők megtetszettek nekik és közösültek velük.

Lásd biblia.

2010. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyan nézett ki az az ördög? Mivel még sose látta senki ahogy istent sem! Hogy miért? Mert nem léteznek!!! /Egy ateista/
2010. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ördög. Többnyire nyereség. Ha benned volna: nagy nyereményt jegyez.

Ördögöt háton cipelni: mutat utazást, amely nyereséggel végződik. Ördögöt fogni és megkötözni: eláruljuk magunkat. Ördöggel utazni kétkerekű kocsin: viszontagság. Ördög padláson vagy pincében, aki zörögne: nagy időváltozás. Ördöggel lenni: asszonynak szomorú. (Kerner.)

Ördög az ágy alatt: féltékenység. Ördög a bakon: útonjárónak nagy szerencse. Ördög, aki szájunkra ülne: megakadályoz egy titok kimondásában. (R. M.)

Szent György éjszakáján ördöggel a mezőn járni: igen bő esztendőt mutat. Ördögűzésben részt venni: megcsalnak. (Zadeka Márton.)

1759-es könyv szerint: ördögöt játszótársnak venni: mutat jó kilátásokat; ördöggel alkudozni egy lélekre: nyeremény; marhára: rossz vásár, ördöggel vásárra menni: kereskedőnek jegyez olyan vásárt, amilyenről még hallomása sem volt, másnak mutat: kis kellemetlenséget egy útba eső asszony miatt. Kernerben: ördög mutat: változatlan szerencsét. Elsőrendű jegy: őrdöggel lóvásáron találkozni. Ördögöt zsákban cipelni és a folyóba dobni: nem jó gazdálkodás. Ördögöt lóbőrbe varrni és nyekergetni: mutat egy asszonyt, akitől bizonyos titkot tudunk meg. Ördöggel lépcsőn menni: nagy emelkedés a tekintélyben. Ördöggel korcsmában mulatni: jegyez megbékélést feleséggel, atyafisággal. Ördöggel szánkózni: nagyon vidám utazás. A lipcsei nagy könyvben: ördög, akinek volna ijesztő nagysága, teste, mint a lóé, hangja, mint a bikáé: asszonynak korai hervadást, férfinak új ismeretséget mutat. Éjszaka ördöggel járni a templom körül vagy sírkertben: örökségi per. Országúton szekerünkre kívánkozó ördög: mutat nagy késedelmet egy üzleti ügy elintézésében. Bőrkereskedőnek: betegséget. Darabontruhába öltözködött ördög: rabnak biztos szabadulás, másnak: szerencsés érintkezés a hatósággal. Katonaruhába öltözött ördög: lókereskedőnek károsodás, másnak: mutat megszabadulást egy ijesztő kötelezettségből. Papnak öltözött ördög: jegyez hazugságot egy asszony részéről, útonjárónak: nagy féltékenységet, amely miatt betörik fejét. Radics Mária szerint: ördögöt piros nadrágban látni és vele esküvőre menni: leánynak szöktetést is mutat. Ördöggel poharazni: jegyzi vakmerő tervünket egy asszony körül, amely váratlanul jól sikerül. Ördöggel együtt főzni: igen jó atyafiságba keveredni. Gvadányi szerint: ördögnek kölcsönpénzt adni: biztos jövedelem.

Zadeka Márton szerint: ördöggel lenni: mindig jó, csak karácsony éjjelén nem.

Ördög, aki rudat verne belénk: mutat nagy kitüntetést az asszonyok között. Ördög, aki fogná a lajtorját, amelyen lopni megyünk: hajnalhasadás szomorúságunkban. Ördöggel szerződést írni: szomszédunknak rossz esztendőt mutat. Ördögöt háton vinni egy bizonyos házig: jegyzi, hogy abból a házból egy nő reánk gondol. (Dálnoki Gaál Gyula gyűjtéséből.)

Ördöggel fuvarozni: asszonynak: elveszett szerelme feltalálása, férfinak: váratlan öröm, amely elfelejteti vele pöreit. Ördöggel hegyek között találkozni: egy jó barát jelenlétét mutatja. Ördöggel fára mászni és onnan messze körültekinthetni: jegyzi gazdaságunk növekedését. Padlásra zárt ördög: hosszú tél; pincében dörömbölő ördög: korai tavasz. (Szűrszabó.)

Ördögmalmot látni, amely áll: rossz esztendő; amely jár: sok fáradság jele. (Régi magyar naptár.) Ördöggel kártyázni: nagynyeremény. (V.Gy.-né.)



ötétség:


elfojtott tudatalatti, félelem attól, hogy szembenézzünk érzéseinkkel, gondolatainkkal

2010. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt az eget! Megtaláltad a DOOM 3 titkos pályáját!!!! :D
2010. dec. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát magas kb 2 méter volt. a lába és a dereka szőrös és nagyon sötét vörös a derekától felfele piros és két nagy szarva volt, valamint 2 patája
2010. dec. 17. 05:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!