Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szokott így lenni még...

Miért szokott így lenni még ha nem is félek tőle?

Figyelt kérdés
Ha valmi undit látok nappal pl: hangyaboly de nem írtózok tőle akk éjjel olyat álmodok hogy hangyák közt fekszek és fölkelek és félek vissza aludni!
2010. nov. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
lelkis dolog lehet.ha van pár ezred hivd fel az ezo-tv-t és ott tuti segítenek.
2010. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azzal, hogy "undi", már eleve elkönyveled a hangyabolyt egy negatív dolognak, lehet, hogy nem is sejted, de tudat alatt egyfajta undor él benned. Ha megrémít, pláne undorodsz tőle, talán te magad generálod a félelmet. Próbálj meg ilyen helyzetben valami kellemesre gondolni, vagy ha látod a dolgot, menj közelebb hozzá, és "barátkozz meg" vele!
2010. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnyomott félelem ,ami álomban előjön.Akkor meg mered élni,a valóságban nem.
2010. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kristályidióta: Te az ezotv-nek reklámozol vagy mibajod? Pénzt kapsz azért ha minél több hiszékenyt toborzol nekik?
2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény hiszékenyek. Bocs, ez off volt. Szal egyetértek a többiekkel, én is jártam hasonlóval, csak nagyobb hülyeség volt bárminél, reggel félálomba kipróbáltam és nem sikerült. Ergó, nem nagyon fog előfordulni, hogy hangyák között fekszel, legfeljebb ha beleesel egy hangya bojba, de az nem olyan vészes :)))
2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!