Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nekedd szokott olyan lenni...

Nekedd szokott olyan lenni hogy megálmodsz valamit előre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Neked
2011. febr. 3. 20:11
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen mindenkinek van. Ez a de ja vue. Előre látjuk az ezek szerint kétségkívül előre megírt sorsunkat, hiszen különben honnan tudhatnánk előre, hogy hogy néz majd ki az a valaki, mit fog mondani, milyen lesz a helyszín, mi lesz a szitu, stb.
2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát az igaz, hogy szivesen meglátnám a jövőt, de még eddig nem volt ilyesmi, ha bár a barátnőm, már megálmodta azt hogy meghal egy közeli hozzátartozó és mikor egyhét eltelt be is valosúlt... :(
2011. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a "de ja vue" nem az álmokból szövődik, habár ez is lehetséges...de több helyen is olvasható hogy az úgynevezett de ja vue akkor jön elő, amikor párhuzamosan haladsz a sorsoddal
2011. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Hunter01 válasza:
szokott.....
2011. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Eddig 2x is. Az egyik amit előre megálmodtam pozitív volt és nagyon örültem amikor teljesült. Ez biztos nem lehetett véletlen mert még az álom után sem gondoltam hogy ez tényleg így lesz.

A másik viszont negatív. Viszont lehet hogy nem magától valósult meg, hanem mert annyira féltem hogy így fog történni, amikor kezdett kialakulni a helyzet.

2011. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És néha egy-egy pillanatot álmodok meg. pl hogy éppen nézek valamit és mikor a valóságban látom akkor eszembe jut. de ezek csak 1-2 másodpercig tartanak.
2011. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hali!

Nekem rendszeresen van ilyen, már fel sem veszem a dolgot. És igen ez létezik, van ilyen. Sokmindenről nem tudunk, ami létezik!

A de ja vu szerintem más. Mit szóltok ahoz, hogy azt mi előre láttuk, azt az eseményt, amikor de ja vu-nk van, pl egy álomban és azért van meg az az érzés, hogy mintha már láttam volna ezt valahol, mert láttad. Ilyen egyszerü az egész.

2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
csatlakozom az előzőhöz..néha álmomban..vagy csak úgy tanulás közben bevillan egy kép..vagy gondolok valamire..és az a közel jövőben ugyanúgy megtörténik..ma például egy képen mindenki rikító kék cipőbe volt és a bátyámmal egyszerre mondtuk hogy hupikék törpikék..és ezt valahol láttam..és ilyenek vannak..ez nekem már folyamatos..és természetesnek veszem..
2011. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
a déjá vu-t az agy rendellenes működése okozza, a rövidtávú memória pillanatnyi zavara. az egyik szemből pár ezredmásodperccel hamarabb ér az infó az agyba mint a másikból, és ezt az agy nem tudja rendesen feldolgozni.
2011. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!