Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valamilyen jel, vagy csak...

Valamilyen jel, vagy csak sima álom?

Figyelt kérdés

Nagyon friss szóval tudom majdnem az egészet:

Haza megyek egy nővel akinek nem látom arcát de megismertem a hangját. elkezdek vele smárolni, (csak az én arcomat látom) utána benyúlok a gyatyájába, és ő az enyémbe (elég erotikusan), és ott azt veszem észre hogy lány ismerősömet látom, aki igen csinos,valamiért kimentünk wc-re és egy olyan helyen votlam amit nem ismertem meg, visszafele meg két más lánnyal voltam kinek szintén nem láttam az arcát. egyszer arra kelek fel az álmomban, hogy úristen valami történik velem. nem látok jól és olyan vagyok mint egy rokkant. nem baj, felöltöztem (kimaradt jelenet) kimentem egy olyan helyre ahol életemben nem voltam, valamilyen vasútállomás, és ott volt az az ember aki nagyon utálok (volt legjobb barátom), de képekben. 3-szor is, kétszer ahogy ül, az egyik oldalon, a másikban ahogy valakikkel felemelt kezekkel örül. harmadikra, meg beszólt valamit, (miközben sétáltam egy busz felé), azt mondtam neki vissza hogy: k*rv* any*d!

felszálltam, mint valami nyomorék (szószóros értelmében)és szégyelltem magamat valamiért, majd leakartam szállni, és nem tudtam. kinevettek. megyek be a suliba, közben járkálok mint egy nyomorék, az osztálytársaim kérdezik: úristen ez a drog hatása miatt van? megdöbbentem majd mondtam( itt már rendesen, nem voltam nyomorék) valakit tegnap fölhívtam? a lány ismerősöm mondja, nem mondok semmit, sajnos.

Felmentem a tesiórára, és azon találom magam hogy kosármecs van, és nem csak én vagyok "drog hatása alatt" hanem az oszt.társaim is. a tanár keményen szól nekem hogy rendesen kosarazzál, hiszen te vagy a legjobb, de valamiért közben egyre kevesebben kezdtünk lenni. a végén megnyertük a meccset,hála az én kosárdobásomnak a labda olyan volt mint egy bowling golyó. olyan k*rv* nehéz volt

A tanár lassitott felvételben örült, és közben valami m betővel kezdő pólot láttam. amit nem sikerült megfejtenem.

hazamenten és akarok aludni, észreveszem hogy valami csillogó valami van az asztalon (mint a vidámparkba), és tudtam hogy amiatt voltam "drogos". sikerült rájönnöm hogy az osztálytársam volt az ki ezt csinálta. aki odatette ezeket. utána valamit csináltam a gépen. utána meg nővéremtől kérdeztem valami és ott pont felkeltem.


Sajnálom ha vannak ellenmondások. meg nagyon sok helyesírási hiba, próbáltam gyorsan írni, pont úgy, ahogy álmodtam.

U.I nem drogoztam soha


2010. nov. 23. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hülyeségeket álmodni... meg kitalált helyeket. Van deha vu-m is néha. De nem érdekel és eddig soha nem volt problémám miatta.
2010. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!