Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ki öltözni hanem csak egy sima póló és egyfekete farmer. Ezt álmodtam: Ki vagyok csipve a hajam meg van csinálva. Az iskolám tornatermében vagyok. Buli van disco lámpa van meg egy csomoan táncolnak. Egyszer csak oda jön az egyik oszitársam(fiú) és felkér táncolni. Meglepően élveztem a táncot. Ilyen jó pörgö számra táncoltunk. Aztán jött egy lassú szám. Én elakartam menni, de az oszitársam nem engedte és lassúztunk. Aztán odamentünk a bordásfalhoz és ez a párbeszéd folyt:

- Leszel a barátnőm?

- Biztos csak hülyülsz kérlek ne akarj szívatni.(magamban azt gondoltam, hogy hisz már van barátom)

- Nem nem hülyülök.

- Na persze.

- Alig várom hogy megfoghassam az erős kezedet.

Majd felébrettem. Ezen az utcso mondtaton amit az oszitársam mondott az álmomban nagyon csodálkoztam. Most meg szinte röhögök rajta.

Mit jelenthet ez az álom?


2010. nov. 21. 10:40
1 2
 11/12 anonim válasza:

egész biztos azt jelenti, hogy szeretnél magadnak egy ezerkettes ladát, 17 es alufelnikkel, csak még nem tudsz róla. de hidd el; kell neked. az utolsó mondat pedig azt jelenti, hogy hamarosan elsétál előtted az utcán egy nagy barna kutya, majd eltünik a szemed elöl egy bokorba.


(Kaminella, álomfejtő)

2010. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
xD Utolsó.xD
2010. nov. 26. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!