Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ki öltözni hanem csak egy sima póló és egyfekete farmer. Ezt álmodtam: Ki vagyok csipve a hajam meg van csinálva. Az iskolám tornatermében vagyok. Buli van disco lámpa van meg egy csomoan táncolnak. Egyszer csak oda jön az egyik oszitársam(fiú) és felkér táncolni. Meglepően élveztem a táncot. Ilyen jó pörgö számra táncoltunk. Aztán jött egy lassú szám. Én elakartam menni, de az oszitársam nem engedte és lassúztunk. Aztán odamentünk a bordásfalhoz és ez a párbeszéd folyt:

- Leszel a barátnőm?

- Biztos csak hülyülsz kérlek ne akarj szívatni.(magamban azt gondoltam, hogy hisz már van barátom)

- Nem nem hülyülök.

- Na persze.

- Alig várom hogy megfoghassam az erős kezedet.

Majd felébrettem. Ezen az utcso mondtaton amit az oszitársam mondott az álmomban nagyon csodálkoztam. Most meg szinte röhögök rajta.

Mit jelenthet ez az álom?


2010. nov. 21. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hűűű :D amúgy mindig arról álmodik az ember amire vágyik vagy ami aznap történt vele.
2010. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Saten megint beszéled a hülyeséget...

Az álmok emlékekböl állnak össze, szóval olyanról nem tudsz álmodni amit még nem láttál. Az osztálytársadat is láttad már és a tornatermet is ezért összeállt a két dolog...

2010. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ma 10:55


Aha,persze.... olyat nem lehet álmodni amit még nem láttam. érdekes rengetegszer álmodtam olyat ami hónapokkal,évekkel később történt meg.

2010. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet olyat álmodni amit még nem láttunk. Én pl álmodtam már emberrabló uborkákkal pedig azokat még sohasem láttam.
2010. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ehes diszno is makkal almodik. Almpdsz/almodozol.
2010. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ma 11:34: Ha valamit soha se láttál még akkor nem tudsz álmodni vele, mert nincs meg az agyadban a kép, hogy az hogy az a dolog éppen hogy néz ki.
2010. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne irjtok mar hulyeseget! Akkor hogy magyarazzatok at, mikor egy ember terrorral, hulyeseggel, hires emberekkel almodik? Ezeket biztos hogy nem latta meg, es megis elojonnek az almaiban.
2010. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Látom nem érted. Nem azt a konkrét dolgot láttad már a valóságban, hogy pl egy szárnyas tehén mozijegyeket osztogat neked... hanem láttál már tehenet, láttál már mozijegyet, valaki adott már neked valamit, hallottál már beszélni más ember és ezek összekverednek...

Nem erölködök tovább.. nem kell elhinni.

2010. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Koszonom Utolso.

Magyarazatodat ertem, de nem tudom elfogadni, valahogy nekem nem logikus.

2010. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindenki jol osszekapott:D Amugy ha valamit nem làtsz attol mgé lehet a fejedben. Ha àlmodunk sokszor elojon a tudatalatting. Persze ez nem azt jelenti hogy a kérdezo erre vàgyik, csak ez most igy jott ki éjjel na!:)
2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!