Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyre sűrübben álmodok a volt...

Egyre sűrübben álmodok a volt élettársamról. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vége.Azóta van már más neki(ez volt az oka, hogy eljöttem tőle)

Feldolgoztam, már nem szeretem, nem érdekel, sok piszkos dolgot megcsinált velem.

Az utóbbi hetekben többször álmodtam róla, volt úgy hogy az "új" nőci is szerepelt az álomban.

Több dolgot megtudtam róla/róluk, nem minden úgy van ahogy mutatják kifelé.Ez sem érdekel.Egye meg amit főzőtt magának.Vagy mi.....

Mi "dolgozik" ilyenkor az ember agyában?

Mert ha még érdekelne, megértem...de így?


2010. nov. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos ez annak a jele, hogy a volt élettársad meghalt és most szellemként kísért téged. Ha nagyon zavar, hívj egy papot hogy végezzen a házadban ördögűzést.
2010. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazán hasznos válaszok egyike....
2010. nov. 21. 09:24
 3/3 anonim válasza:
mivel megtudtál rola dolgokat az agyad a háttérben forgott. napközbe elnyomod azt hogy az eszedbe jusson a volt csávód lehet ezért csak álmodban gondolsz rá.az meg hülyeség hogy nem érdekel szerintem, énis hiába utálom a volt nőmet ha feljön a téma még mindig rágom magam legbelül..és uj infók után megesik hogy vele álmodok.
2010. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!