Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álma? Miért...

Mit jelent az álma? Miért álmodta ezt?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerelmes voltam egy ismerősömbe, akinek be is vallottam, hogy szerelmes vagyok belé, de ő kikosarazott, mondván "nem akarja elrontani a barátságunkat, mert mi lenne ha szakítanánk, stb.". Azóta eltelt egy kis idő, még mindig barátok vagyunk, mindketten változtunk külsőre (én fekete hajú voltam, most szőke vagyok, ő meg a középhosszú haját rövidre vágatta, stb.). Keveset beszélgetünk mostanában, de mindig köszönünk egymásnak (puszi, ölelés), mivel egy évfolyamba járunk. A minap leültünk beszélgetni egyik szünetben, és elmondta, hogy velem álmodott, mégpedig azt álmodta, hogy csókolóztunk. Mit jelenthet ez? Miért álmodta ezt?

Köszönet minden értelmes válaszért,

16/L


2010. nov. 20. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet rád akar hajtani

de amint már mondtam párszor: az álmoknak nincs jelentésük mert valójában az egész az agy által feldolgozott jelhalmaz összességének összekevert kivetítése ami nagyon élethűnek néz ki :)

2010. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tudatalattit is kivetíti. lehet, hogy régebben nem, de most már kialakul köztük a szerelem. Ha akarják ha nem.
2010. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy szeretne veled összejönni, és ezt meg is álmodta és fel is vállalja, különben miért mondta volna meg?
2010. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

csak az a "probléma", hogy nekem van egy kapcsolatom most, amiről tud ez a fiú, de mostanában romlottak a dolgok köztünk a párommal, amiről meséltem ennek a fiúnak, mielőtt elmondta, hogy mit álmodott, de ettől függetlenül tudja, hogy én már fél éve azzal a másik fiúval járok. szóval ezért lehet az, hogy sokat kertelt, mielőtt elmondta, mit álmodott?

2010. nov. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!