Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom, ami...

Van egy visszatérő álmom, ami elég sokszor visszajön, és nagyon zaklatott leszek, miután felébredek. Pár osztálytársamnak is van ez az az álma, sőt, szeritem mindenki álmodta már ezt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álom szinte rögtön a közepénél kezdődik. Rohanok az utcán, vagyis inkább rohanni akarok, de nagyon lassan futok, többször elesem. Olyan érzésem van, hogy követ valaki és egyre közelebb ér. Valami rosszat akar velem tenni, megölni, bántani, megerőszakolni, nem tudom, csak rosszat akar. Futás közben próbálok kiabálni, de nem jön hang a torkomból. Egyszer csak a nagyim házánál leszek, már nagyon a nyomomban van az ember, de mégis van időm megállni a mamám házánál és ordítani próbálkozni. Hang most sem jön ki a torkomon. Itt az álmom véget ér, a mamám nem reagál, az ember nem ér utol, amikor az álom véget ér, de nem sok kell ahhoz, hogy beérjen, csak épp felébredek. Segítsetek lécci! KÉRLEK TITEKET, NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!!!!
2010. máj. 14. 18:27
 1/9 anonim válasza:
valószínűleg valamiféle alvásparalízis lehet. énis át szoktam élni ilyeneket, elmentem vele pszichológushoz és azt mondta, hogy neki is van ilyen és, hogy ezzel sajnos együtt kell élni vagy mondta hogy pesten van valami alváscentrum és oda kéne felmenni aztán ott írnak valami gyógyszert, ami nem is biztos, hogy hatásos... sajnálom ha nem tudtam segíteni
2010. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát bocsi nemtom ez mért van de velem is volt ilyen.

nekem is visszatérő álmom volt sokszor álmottam én is azt hogy görkorizok és jönnek utánnam. menekülni akarok és gyorsan elmenni onnan de képtelen vagyok rá. a lábam nem mozdul vagy csak alig és szinte sehová se haladok..

2010. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huu nekem is vannak rémálmaim. Nekem is mondták ezt az alváscentrumos izét, de nem mentem el... Nem tudom, mit jelenthet:S
2010. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj nekem is volt ilyen:S

És iszonyú nyommasztó az alak, aki követ, pedig nem látom, csak érzem.

Megtanultam feléreszteni magamat, ha ilyet álmodom.

2010. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. :\ És egyszer utolért...
2010. máj. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%

A válasz könnyű!

Tudat alatti félelem!

Orvoslása a következő!

1: Nézz szembe a félelmeddel, legegyszerűbb, ha meditálsz, vagy mondogatod magadban, hogy nem félsz!

2: Menj ki éjszaka egy az állmodhoz hasonló helyre!

2010. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez tutira nem alvásparalízis :S annak épp az a lényege, hogy nem álmodsz, hanem félig már ébren vagy, ez csak egyfatja álom



amúgy nekem is szoktak ilyen álmaim lenni, amikben tehetetlen vagyok, nincs erő, lassan futok, ordítani nem tudok, stb... én azt vettem észre, olyankor jön elő, amikor anyukámmal veszekszem, és tehetetlen vagyok vele szemben, mert olyan, mintha a falnak beszélnék, és minél jobban felhúzom magam, annál jobban nem vesz figyelembe, és annál jobban felhúzom magam és... és nálunk mindig az van, amit a szülő mond, nekem nincs szavam benne, teljesen tehetetlen vagyok... ezek után szoktam ezt álmodni, és általában az szokott lenni, hogy fekszek az ágyban és tudom, hogy valami meg fog támadni, anya meg a másik szobában alszik és próbálok ordítani neki, de nem tudok, próbálok felkelni és odamenni, de mozdulni se bírok... :S

2010. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
első válaszoló vagyok. az utolsónak írom, hogy nekem is pont ebben a formában jelentkezik legtöbbször, hogy anya alszik a másik szobában és próbálok neki ordítani, szólni, hogy segítsen vagy át akarok hozzá menni de nem birok megmozdulni. én ilyenkor úgy érzem, hogy félálomban vagyok, de aztán nemsokkal később pedig mintha megint felébrednék. ebből gondoltam, hogy alvásparalízis de persze nem tudhatom biztosan hiszen nem értek hozzá:D annyit tudok hogy iszonyatos kínokat élek át emiatt de már megpróbálom mondogatni magamban hogy nincs semmi baj, mindjárt felébredek. nem mindig segít mert nagyon meg szoktam ilyedni..
2010. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha vettétek volna a fáradtságot akkor utána nézhettetek volna!

Az alak aki üldöz a lelkiismereted! (saját magad)

Valami furdal téged, amit nem tettél jóvá, erre emlékeztet a tudatalattid!

2010. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!