Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Apukám 10 éve meghalt. Az éjjel azt álmodtam, hogy meghalt de teljesen más körülmények közt. Sose álmodtam még evvel kapcsolatban Valakinek valami ötlete?
2010. nov. 19. 16:47
1 2
 11/20 anonim válasza:

(18:44-es vagyok)


nem! tanultad már az igéket??? mert nem úgy tűnik.

2010. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

(18:44-es vagyok)


ha nem jön be az oldal,és a kapcsolat rosz vagy valami, akkor tudok segíteni: ha az online álmoskönyvben rákeresel a halál szóra... ezt kapod.


halál:


Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál (csukjás): megszabadulsz egy problémától. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: kiközösítettség érzése; beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.

2010. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

(18:44-es vagyok)



.. . . remélem tudtam segíteni... :)

2010. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

jelent: mit jelent az álmom?

jelenthet: mit jelenthet az álmom? = ha van jelentése, akkor mi az?

erre néhányan leírják, hogy az álmoknak nincs jelentése, és erre ti simán lehülyéztek minket, meg hogy miért kell idejönni stb stb...

2010. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy következő nap barátnőmmel szexelek. És képzeld el, másnap tényl........ szakítottunk.
2010. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert nem dolgoztad fel a halálát. Talán most vagy valami olyan élethelyzetben, ahol szükséged lenne rá, és azért...
2010. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik értelmes választ adtak!!!!
2010. nov. 20. 14:32
 18/20 anonim válasza:
De komolyan! akik ennyire nem tulajdonítanak jelentőséget az álmoknak, MIT KERESNEK az álomfejtés kategóriában?
2010. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Ezt én sem értem :D
2010. nov. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
atyaúristen az első pár válaszoló mekkora egy érzéketlen paraszt...
2010. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!