Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt hogy egy...

Miért álmodom azt hogy egy fiu bevalja nekem hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

igaz a barátom szakitott velem de én még mindig szeretem

bár tudm hogy nagyon nincs rá esély hogy ujra összejöjjünk

közben meg akiről álmodtam fiuhoz nincs semmi közöm tudom hogy ki meg tudok róla egy pár dolgot de nagyon beszélni sem beszéltem vele


2010. nov. 19. 15:17
 1/5 anonim válasza:
Egyszer megálmodtam a jövőt.Elég érdekes volt, lehet veled is az történt.Vagy pedig nem, ebben az esetben nézz utána az álmok jelentésének.Van ilyen könyv is álomfejtéssel foglalkoznak benne.
2010. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom nekem is van de abbol nem tudtam kideriteni
2010. nov. 19. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

az álmoknak sose volt és nem is lesz jelentés...

az agyad a felfogott jeleket feldolgozza, berakja a napi memoriába és amikor álmodsz ezek közül néhány elemet kiválaszt és egy történetbe tömörít amit lejátszik előttetd

2010. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért álmodtad ezt? Mert az a legfontosabb az életedben, hogy valami fiú egy kis ragaszkodást mutasson a hülye fejed iránt, és erre gondoltál.


Nem azért, mert ez a jövő.

2010. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mindenestre köszi

de eddig nem is tudtam hogy hülye fejem van

2010. nov. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!