Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most menjek vagy várjam meg a...

Most menjek vagy várjam meg a délutánt?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,h már egy ideje foglalkozom jóslással.

És megjósoltam nem is olyan rég,h hamarosan rendbe jön az anyagi helyzetem és pénzhez jutok ami mitagadás igencsak jól jönne most.

Mivel még "képzem" magam voltam két másik jósnönél és anélkül h tudták volna nekik is az jött h ki h hamarosan pénz üti a markom...

Ma éjjel aztálmondtam, h mentem a barátnömmel el és útközben bementünk a lottózóba és vettem egy bizonyos fajta kaparós sorsjegyet.de mikor lekapartam már egyedül voltam vhol máshol és a lényeg h nyertem vele egy csomó pénz. mikor felébredtem nagyon megörültem h itt a jel és végre jön az a bizonyos anyagi siker...Már csak az a kérdés h elmenjek most és vegyem meg? vagy várjam meg a délutánt és menjek akkor be amikor ugyanazzal a barátnömmel a valóságban is arra fogok elmenni? vagy ez már csak részletkérdés???

Értelmes válaszokat lécci.


2010. nov. 19. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na, már letelt a 4 óra is, mi a helyzet?
2010. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsian várom, hogy nyertél-e.
2010. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na ?
2010. nov. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!