Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Évekkel ezelőtt az akkor 4...

Évekkel ezelőtt az akkor 4 éves kisfiam lelkesen kérte, hogy menjek, nézzem meg a falon pompázó meseautót mely számomra érthetetlen módon valóban ott lebegett a falon. Kisfiam szerint ő akarta, hogy ott legyen. Mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Inkább sok unatkozó ember van. legalábbis én bízom benne, hogy ezek nem gondolják komolyan.
2011. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
ragasztó
2011. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért is hittem,hogy ez az élmény megosztható ezen a portálon? Megértelek titeket.Évekig én is tabuként kezeltem ezt a témát,mondván, :hogy láthatom azt ami nincs?!Ennek szellemében a fiamat is sikerült szkeptikus emberré nevelnem. Bár nem hisz a "csodákban",az akkori,elmondása szerint többször is megismétlődő élmény elevenen él emlékezetében.
2011. jan. 20. 12:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tusom, de nagyon érdekesen hangzik.

Más nem mesélt a fiad?

Hogy idézte ő elő? Csak akarta, és ott volt?

Más furcsaságok nem voltak?

2011. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző: jó kérdések!

Nem igazán tiszta, hogy mi volt az. Egy kép? Egy valódi kisautó? Vetítettnek tűnt?

Nem mentél oda, hogy megnézd? Meg tudtad fogni? Körbejártad? Érintkezett a fallal?

Kérlek írj még részleteket.

2011. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Örülök az érdeklődésednek.A történet a következő.:Kisfiamnak volt egy kedvenc diafilmje, és hogy mindig láthassa,a kiságya fölé festettem a mese figuráit.3 éves korában új lakásba költöztünk.A jelenség tehát másutt következett be.Ezek a figurák jelentek meg a falon,csak sokkal pompásabb ragyogóbb formában.Nem volt körüljárható,de láthatóan lebegett magasan a falon.
2011. jan. 20. 14:24
 7/13 anonim válasza:
76%

olvasd el Dean R.Koontz A szeme sarkából c. könyvét,szerintem tetszeni fog!:)


Bartholomew Lampion a californiai Bright Bachben látja meg a napvilágot egy tragédiákkal teli napon. Hároméves, amikor elveszíti a szeme világát. A vak kisfiúról hamarosan kiderül, hogy csodás képességek birtokosa.

2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13:29 vagyok..

Hű, ez nem semmi. Azt hittem adhatok valami frappáns magyarázatot, de passzolok. Szóval akkor nem lehet, hogy a fiad előszedte a vetítőt, és bekapcsolta?

Én biztos magam alá rondítottam volna.. :)

2011. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha az ember szkeptikus. Legalább nem hisz el minden marhaságot...
2011. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó az,ha van benned némi egészséges szkepticizmus.Nem kell mindent elhinni.De pusztán azért,mert valamiről még nem hallottál,hihetetlennek tűnik,még lehet igaz."Több a világ, mint gondolnád."Ha ezt a lehetőséget kizárod,te leszel szegényebb.
2011. jan. 21. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!