Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy hetek óta...

Miért van az, hogy hetek óta álmodok ugyanazzal a személlyel és a régi lakásommal?

Figyelt kérdés

Kisgyerekként az első 10 évemet egy 10 emeletes panel házban töltöttem. Ovis társam később a szomszédom lett majd jó barátok lettünk (én lány vagyok ő fiú)


Sokat mókáztunk és bandáztunk közösen. Én gyerekként 'szerelmes' voltam belé.


Viszont miután elköltöztem és új iskolába mentem 10 évesen megszakadatt a kapcsolat közöttünk.


Nem beszéltünk nagyon egymással és nem is láttuk egymást. Viszont télen is volt egy ilyen időszakom és most is, hogy naponta vele álmdok és felnőttként látjuk egymást. És annyira jó érzés volt beszélni vele. De mégis mérges vagyok hogy nem tudok rájönni miért álmodok vele folyton hiszen mai fejjel nem tetszik ő nekem


tegnap 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed fel vele a kapcsolatot? Biztos van facebook oldala!
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!