Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok új facebook...

Hogyan tudok új facebook profilt készíteni (a régi megtartásával) ugyanazzal a keresztnévvel, ami nekem van? Én ilyet még nem láttam, amit csinál

Figyelt kérdés

A facebook egyszerűen nem enged regisztrálni és én ilyet még nem láttam. Rámegyek a sima facebook.com belépési oldalon, hogy új profil, beírok egy random vezetéknevet, a saját keresztnevem, újonnan kreált email címet és az "új profil regisztrálása" szövegre kattintás után beléptet engem a saját már meglévő facebook profilomba új profil regisztrálása helyett! Anélkül, hogy a már meglévő profilom jelszavát beírtam volna, vagy belépni próbálkoztam volna a már meglévő profilomba.


Hogyan lehet ezt átlépni?


jan. 24. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Másik böngésző, inkognitó mód függetleníti a meglévő bejelentkeztetésektől a munkamenetet. Ha így sem működik, akkor másik eszközről és hálózatból kell megpróbálni.

De azért jó ha tudod, ha hamis nevet adsz meg, és rögtön a regisztráció után bekéri az oldal a személyivel való igazolást, akkor egyből meg fog bukni rajta és tiltva marad.

jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készülhetsz, hogy az eredeti profilod tíltva lesz
jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszi a tippet. Amit az első mondatodban írtál, azt megpróbáltam még korábban és úgy sem engedte. Úgy is bejelentkeztetett a meglévő fő profilomba! Igen, másik böngészővel, inkognitó móddal.

Megpróbálom majd más eszközről, más wifivel, akkor.


Ilyet még sosem hallottam, hogy valakitől személyivel igazolást kért volna a facebook.


2. Köszi az öreges riogatást.


Nem tudom miről beszélsz. Már létrehoztam 1 darab másik profilt totál más névvel pár hónapja, amit arra használok, hogy lássam magam, hogy mit mutat az eredeti profilomból ismerősöknek és ismeretleneknek. Ott sem tiltottak le, pedig azt még engedte regisztrálni inkognító mód és minden más nélkül és látványosan pillanatok alatt lépegetek át egyikből a másikba.

jan. 24. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Még
jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!