Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban a vizet nézni amiben...

Álomban a vizet nézni amiben nagy halak vannak mit jelenthet ?

Figyelt kérdés
Visszatérő álomként azt álmodom hogy állok egy vízparton és annyira tiszta a víz azon a részen ahol állok hogy lelátok a fenékre és csak nézem, tudom az álomban tudatosan hogy nemsokára ott egy haljárás fog végbemenni, majd ez meg is történik. Először kisebb halak úsznak ott el majd a méretük egyre növekszik egészen elképesztő méretekig. Az álomban a látvány a nagy halaktól intenzív félelmet kelt, tudom butaságnak hangzik ez az egész de az álomban ezt látni és átélni nagyon kellemetlen. A víz is nagyon fura mintha sokkal nagyobbnak érzékelném, nehéz ezt kifejezni de mintha felnagyítva látnék mindent nem pedig természetes módon, konkrétan mintha minden fel lenne nagyítva az álomban többszörösére mint amekkora méretek vannak a természetben, ez a látvány pedig fokozza a félelmet. Az álom mindig azzal fejeződik be hogy már olyan nagyméretű halak kezdenek el jönni hogy túlságosan izgulok és félek, tudom tudatosan az álomban hogy a halak mérete csak nőni fog ezért az izgalomtól és az adrenalintól ébredek fel. Időnként ez az álom mindig előbukkan pár havi rendszerességgel. Esetleg ilyet vagy hasonlót álmodott már valaki ? Mi lehet a jelentése ?
okt. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a halaktól mit szimbolizálnak álmodban
okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem teljesen tudatos az álom. De ha ezt viccnek szántad akkor megkérlek hogy ne itt humorizálj. Valós a kérdés, nem vicc tárgya.
okt. 15. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van fogalmad a tudatos akmodasrol akkor ez nem kerdes
tegnapelőtt 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!