Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csajjal álmodtam aki tetszik,...

Csajjal álmodtam aki tetszik, jelek szerint hagynom kéne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki 3 hónap után válaszolt nekem , megelőzőleg meg ugy 4 napot beszéltünk, egyszer csak nem írt.. már el is felejtettem. Most meg mint írtam 3 hónapra rá irt egy választ..


Lényeg, hogy álmom az volt, néztünk valamit , talán valami balesetet, vagy felvonulást, én az utca egyik oldalán, ő a másikba. Én átmentem ő meg arrébb ment. Ekkor felkeltem és arra gondoltam, hogy ez egy jel, hogy nem kellene azon törni magam mikor válaszol.

Ez jó lenne ha így lenne, mert ha nem járna a fejbe el tudnék vonatkoztatni attól, hogy személyes találkozóra hívjam, aztán végre ismét visszatérhetnék a magányomba, nyomaszt, hogy egy lány ennyire érdekel, sosem volt ilyen.


Mondjuk ebben sokat segített egy tükör, mert ha belenéztem akkor elröhögtem mindig magam, hogy hogyan lehet valaki annyira ronda mint én és inkább nem mentem soha sehova, hogy ne égessem magam.



ma 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!