Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a párom meghalt...

Miért álmodok a párom meghalt feleségével?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, a felesége 5 éve halt meg. Nem ismertem de mivel egy településen lakunk többször láttam és valamiért nagyon meg is maradt bennem, pedig a páromról akkor azt sem tudtam, hogy létezik. A feleségével pedig rendszeresen egy busszal jártunk, és nagyon megmaradt az arca a mozdulatai pedig nem szoktam emlékezni így ismeretlen emberekre. Havonta előjön, hogy vele álmodok, illetve hogy benne van az álmomban. Annyira mély álmok, hogy utána vissza sem tudok aludni és ilyen fura érzésem van. Volt, hogy beszélt js hozzám álmomban. De mostanában azt álmodom, hogy él és én mégis a férjével vagyok együtt de nem tudunk találkozni miatta.
ma 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, van ilyen.
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!