Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat, ha egy ilyen...

Mire utalhat, ha egy ilyen álomból bőgve riadok fel, és órákkal később is sokkos hatása alatt vagyok?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a fodrász szájába rágtam azt, hogy csak 1 centit vághat a hajamból, de levette a derékig érő hajamat állig!

Álmomban elkezdtem ordibálni majd sírni, és erre is keltem fel. A hajamhoz nyúltam, és nagyon megnyugodtam.


Nagyon nehezen nő a hajam, 4 év volt vállig érőből ekkorára növeszteni. Utoljára 4 éve látott fodrász, akkor 15 centit levágott az engedélyem nélkül, úgy lett vállig érő hajam. Nagyon megviselt akkor is. Most a derekam vonala alá ér picivel és az egyik kedvenc részem magamon.


Az viszont mitől lehet, hogy a semmiből ezt álmodom és órákkal később is ezen rágódom? Nem terveztem fodrászhoz menni, magamnak igazítom a végét. Van a hajvágásnak valami jelentése álmokban? Vagy mégis akkora trauma lehetett az 4 éve, hogy még mindig kísért?


ma 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legutolsó, annyira traumatizált, hogy levágtak 15 centit, hogy még azóta se tudtad túltenni magadat. De hogy lehet, hogy az engedélyed nélkül vágta le? Nem ezt kérted, és mégis ez csinálta? Vagy valami félreértés volt?
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!