Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent,hogy álmomban...

Mit jelent,hogy álmomban hazudtam?Ilyenre nem emlékszem,hogy előfordult volna egyszer is.

Figyelt kérdés

júl. 18. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az semmi. Én egyszer loptam álmomban és elmeséltem egy rendőrnek és letartóztatott mert ha álmomban képes vagyok rá akkor valódiból is... Szóval óvatosan álmodj
júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez qrva vicces!
júl. 18. 23:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl.:

Lehet, hogy valamit nem vallasz be magadnak, vagy nem vállalsz fel saját magad előtt.

Ez ugyanolyan érzéseket vált ki belőled, mint az álombeli hazudás.

Amiről hazudtál álmodban, abban lehet valami nyom, hogy milyen témában van ez.

júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rewqrewqrewq ***** válasza:
Mivel az álmok többnyire valótlanságok tömkelegéről szól .... nem kell csodálkozni h hazudik benne az ember.
júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Részemről nem foglalkozok az álmaimmal.

Sem a jövőmre, sem a múltamra nem ad tényleges, konkrét adalékot.

Amint lehet elfelejtem. :)

júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy egy hazug ember vagy aki mindenkit átver, és ilyen módon akarsz könnyíteni a lelkeden.
júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A való életben nem szokásom mindenkit átverni,te elefántpesszárium:)Köszi a válaszokat.
júl. 22. 11:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!