Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire lehet hagyatkozni az...

Mennyire lehet hagyatkozni az álmokra?

Figyelt kérdés

Elején leírom,hogy jelenleg a fogaimat csináltatom!

Igazából álmodtam már foggal de még soha olyat,hogy kiesne!Álmomban a fogam ketté törött(az ami már nincs meg és a terhesség alatt valóban kettétört és kihúzták) és kiesett.Álmomban nem fájt és nem vérzett!Megvan a Krúdys álmoskönyvünk,sokat is szoktam olvasni és azért a jelentése borzasztóan megrémít.Teljesen azt hittem magamról,hogy már pedig én nem vagyok babonás,de ez mégis olyan dolog olyan jelentést ír amitől mindig is rettegtem!


júl. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom!

Ez csak azt jelenti, hogy foglalkoztat a téma, ami nem meglepő.

júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt álmodod, hogy kiesnek vagy kitörnek a fogaid, itt az idő, hogy egy kicsit visszavegyél a stresszből és az állandó mókuskerékben rohanásból, s ne pörögj ezerrel. Egy-két szabadnapra van szükséged, vagy arra, hogy a hobbijaiddal foglalkozz egy kicsit.



Ezen most mi annyira szornyu??

júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyeld az álmaid, írjad. Krúdy álmoskönyvben sok butaság van összehorva. Amúgy is mindenkinek megvan a sajátos szimbólum rendszere. Ha valamivel sokat foglalkozol, természetes, hogy álmodban is megjelenhet.
júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tudatalattid előre jelezte ,hogy a fogaiddal probléma lesz.

Érdemes lenne foglalkozni a ketté tőrt fog okával.

júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!