Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami módszer,forrásod...

Van valami módszer,forrásod arra ,hogy megtanuljak vissza emlékezni az álmaimra?

Figyelt kérdés

Régebben nem kellett hozzá módszer ,de most valamiért egy ideje már nem emlékszem rájuk.

Illetve ez azért lenne szükségem ,hogy kitudjam őket elemezni!



jún. 21. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ébredés után egyből beírod a telefon jegyzeteibe.
jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. Álomjóga és a természetes fény gyakorlata c. könyv - még nem olvastam, ajánlották, hogy segíthet.

2. Úgy alszol el, hogy előtte "meghatározod" magadnak, hogy emlékszel az álmaidra. Ezt alkalmazom én is, és egyre sűrűbben sikerül.

jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Én is hasonlóan csinálom, mint az 1., de nekem általában az is elég, ha egyből ébredés után gondolatban megpróbálom "elmesélni" valakinek.

Igaz, hogy így csak rögzül, amire amúgy is emlékszünk, azt nem tudom, hogy ha már ébredéskor sem emlékszünk, akkor van-e valami módszer előrángatni az agyunkból...

jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatosság fejlesztése azaz ébernek lenni, minél többet az itt és mostban lenni, tudatosítani a jelenlétet.
jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké.4-es
jún. 25. 15:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!