Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Autobalesetről álmodtam? Nem...

Autobalesetről álmodtam? Nem halt meg senki de mit jelent ez? Valaki alomfejtes?

Figyelt kérdés

Elsőként arra tudnek gondolni hogy ma majdnem történt egy ütközés valakivel es annyira idegesitett hogy ezzel aludtam el délután es lehet hogy koze van ehez hogy befolyásolta az álmom.

Viszont nem tudom annyi volt hogy én vezettem es meg két ismeros volt melllettem es este fele volt. Jottunk volna haza es hazafele úton nem egy sima út volt hanem egy híd. Ott nemtudom pontosan mi történt de a szalagkorlátot kivittem a két ismeros nem tudom hol volt én végig leestem( de vagy komolyan 200metert) aztan leertem. Féltem de nem volt semmi bajom azon kívül hogy nem rudtam teljesen felállni egy csak térden tudtam menni mert egyik oldalt fajt kicsit a hatam. Aztan otthon sírtam anyueknak es osszepakoltam meg a táskám es mondtam hogy menjunk akkor a kórházba aztan felkeltem.

Szoval nem teljesen ertem.

Valaki alomfejtes esetleg


jún. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Azt jelenti, hogy aludtál.
jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

Ha álmodban gyorsan vezettél és figyelmetlenségből balesetet okoztál, az azt jelenti, hogy el kell gondolkodnod azon, hogyan viselkedsz a valóságban és van-e esélye annak, hogy ártasz valakinek, vagy esetleg önmagadnak.


Felelősségteljes, jó sofőr vagy? Talán az álmod azt súgja, hogy egy kicsit dolgoznod kellene a vezetési képességeiden.


Ha álmodban meghaltál egy általad okozott közlekedési balesetben vagy életveszélyesen megsérültél és a sürgősségi osztályon kötöttél ki, az azt jelentheti, hogy nem megfelelően viselkedsz és ez hatással lehet a körülötted lévő emberekre.


Talán oda kellene figyelned arra, hogy hogyan viselkedsz, és meg kellene komolyodnod, amíg még van időd.


Fontos, hogy emlékezz arra, mit tettél álmodban a baleset után. Nagy kárt okoztál vagy megsérült miattad valaki? Ez egy fontos részlet az álmod helyes értelmezéséhez.

jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jót jelent :)
jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!