Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban amerikában vagyok, ismerősökkel, amolyan távoli ismerősökkel. Aztán minden ok nélkül azt veszem észre, hogy elmegyek az egyik luxusautoval (mert h gazdagok vagyunk...álmomba) és az ismerősök meg se haragszanak érte. Bejárom a nagyvárosokat tök egyedül, járok a 67-es utnál, és bár tudom, hogy magányos vagyok valamiért mégis jó érzés egyedül lenni, jo érzéssel ébredtem. Mit jelenthet? előre is köszi
2010. okt. 30. 11:15
 1/2 Nanducy ***** válasza:
én is álmodtam ilyesmit néhány dolog más volt de rá egy hétre a legjobb barátom elköltözött a városból mert az anyja máshol kapott munkát :( azóta is fáj róla beszélnem
2010. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát sajnálom:(...mondjuk nekem most nincs barátnőm, de van egy lány akinél próbálkozok és hála egyik osztálytársam szemétkedésének nem áll valami jól a szénám:S. De fel a fejjel, talán még te is összejösz a barátoddal...valamikor.

kösz a választ

2010. okt. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!