Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelenthet ha álmomban...

Az mit jelenthet ha álmomban egy idegen szám hívott?

Figyelt kérdés

Még tisztán emlékszem, otthon voltunk testvérem is. Hív egy idegen szám kinyomom, kérdezik ki volt az, mondom hogy idegen szám.

Valaki mondta hogy írjak neki, ki lehet az. Írtam, egy bácsi volt az vagy nem tudom. Írta hogy nézte a Napfogyatkozást, de én nem láttam. Kérdezte hogy hol élek és írtam hogy jobbra fent (kelet M.o.), de először balra fentet írtam rosszul.

Aztán láttam egy térképet az országról, látszott rajta a többi is egy kicsit. Rendesen ott volt a Balaton is, csak a hagyományos zöld szín helyett egy kicsit fakóbb volt minden.



jún. 2. 09:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy aludtál...
jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hehehe
jún. 2. 12:49
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Az hogy hivott egy idegen szam, az teljesen normalis. Majd ha egy idegen boka, konyok vagy honalj hivogat...
jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
🤦😂
jún. 2. 14:49
 5/22 A kérdező kommentje:
Bár egy kicsit hülyeség ez az álom
jún. 2. 14:50
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
5 - Passzol az elmédhez.
jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki hulyesegeket almodik, ez normalis... sokszor csak korabbi tapasztalatokbol random szemezget.

Persze a tudatalatti is a traumai szerint valogathat az emlekekbol, bar azt, hogy ennek koze van e a mostani almodhoz, eleg nehez megmondani, es nem is laikus unatkozo rosszindulatu szemetladak fogjak megmondani, mint pl ez a 6-os.

jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6

Mit szólogatsz, nem is ismersz

jún. 2. 16:12
 9/22 A kérdező kommentje:
Nehogy már egy qva álom miatt legyek idióta
jún. 2. 16:12
 10/22 A kérdező kommentje:
De egyébként meg mindenki magából indul ki :D
jún. 2. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!