Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bnőmnél aludtam. Az a...

Bnőmnél aludtam. Az a lényeg a kocsival meg álltunk egy olyan helyhez ami közel van ahol most alszok. Van ott egy lépcső az ismerős volt még. Fel mentem a lépcsőn és volt ott egy szoba benne ágy benne feküdt egy kis gyerek. Többi lent?👇

Figyelt kérdés

És én be akartam menni a szobába és a meztelen csaj nem engedett le piszzeget és le húzott, Akkor mikor le húzott egy fekete magas csávó ment be a szobába.

Be akartam menni de a nő nem engedett. A csávó ott ált háttal valamit nézet az asztalon. Fel áltam rám nézett a csávó és ismerősöm volt nagyon. Tiszta fekete volt a csávó csak az arcát láttam egy nagyon kevés ideig. De olyan mintha láttam volna már párszor a való életlben... Jelenthet ez valamit?



máj. 29. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj meg kocsival közel az alvó helyedhez!
máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oldfire ***** válasza:
100%
Mi van? Este, alvás előtt ne zabáld tele magad.
máj. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az tisztán látszik, hogy nem tudsz helyesen írni. Nem derül ki viszont, hogy ezt a hagymázós zagyvaságot miért toltad a képünkbe?
máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Passz. Én meg azt álmodtam, hogy hülye vakondokkal küzdüttünk a tesómmal a nagyszülői háznál, amit örököltünk. Aztán reggel bejöttem az irodába és csupa föld volt minden, mert egy kva cserép virág leesett a szekrény tetejéről.
máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég érthetetlen. Megpróbálnál helyesen írni?
máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!