Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodom, hogy meg akarnak...

Azt álmodom, hogy meg akarnak ölni. Mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt álmodtam először ilyesmit.. Álmomban mindig menekülök valaki (vagy valakik) elől, mert üldöznek és meg akarnak ölni. Elég ilyesztő hogy ugyanezt többször is megálmodom, csak mindig más-más formában, más körülmények között.Mikor felébredek nagyon fáradtnak érzem magam,remegek,izzadok,lihegek és kapkodok a levegő után.. Szerintetek mit jelenthetnek ezek az álmok?

L/14


2010. okt. 27. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem fognak megölni téged. Hogy bebizonyítsam ezt az állítást, meg foglak ölni.
2010. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok. Szerintem rejtett vagy kevésbé rejtett szorongásokra utalhat.
2010. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az elöttem szólónak igaza van, az álmainkban azt dolgozzuk fel ami a tudatalattinkban van,vagyis nem jut el az agyunkhoz,de álmodban akarva akaratlanul megjelenik..

nézz mélyen magadba és vegyél álmoskönyvet,nekem sokmindent segített megérteni

2010. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!