Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért van az, hogy az álmaimban...

Mért van az, hogy az álmaimban nem látom az emberek arcait (csak a testüket, de az is más)?

Figyelt kérdés
A hangjaik pedig olyanok mintha csak olvasnám. Nem hangok, csak betűk. De attól, hogy nem hasonlítanak BIZTOSAN TUDOM, hogy ki kicsoda. Mért van ez? Másnál is ilyen?Ja és mindig kívülállóként lámtom(=magamat is látom) És felülnézetből (kicsit azért döntve)Ennek van köze ahhoz, hogy iszonyatosan rossz az arcmemóriám??(egyébként, csak a hozzám közelállók hangját, és arcát tudom felidézni ébren)Én soha nem álmodok olyat, hogy pl.repülök én mindig valósnak tűnő álmokat látok!
2010. okt. 27. 17:38
 1/4 anonim válasza:
sztem nagyon intenzíven éled meg az álmaidat,mert valamit nagyon elnyomsz magadban..valszeg, ez pedig nem egészséges.az agyad éjjel amikor nyugalmi állapotban van, akkor nem tudja elnyomni azokat a tudatalatti gondolatokat, ergo nem tudja levédeni az érzéseidet,élményeidet és így előjönnek,lehet nyíltabbnak kéne lenned saját magaddal,magadba nézni durván.szerintem legalábbis:)
2010. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

valszeg semmi köze nincs ahhoz, h rossz az arcmemóriád xD

azis lehet,h azt szimbolizálja,h minden ember más, amilyennek mutatja magát(képmutatás?ismerős?),és az arc pedig a lélek jelképe ha ittartunk..

2010. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a valóságban nem tudod megjegyezni az arcokat, miért tudnád az álmaidban?
2010. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne ennek bármit is szimbolizálnia?

Amikor álmodsz, az agyad a személyeket ugyanúgy FOGALOMKÉNT kezeli mint bármi mást... például, ha azt álmodod, hogy a régi iskoládban vagy, akkor nem látod az egész épületet, nem figyeled meg a fal mintázatát, a kiakasztott képeket, csak mint egy elnagyolt vázlat ismerhető fel, de te mégis tudod, hogy ott vagy.


Ez hasonló, mint álmodás közben az írás vagy az olvasás, egyik sem működik. Nem lehet álmodás közben olvasni, legfeljebb TUDNI, hogy mi szerepel ott írott formában.

(pl, kapsz egy borítékolt levelet, akkor az agyad hozzá társítja, hogy teszem azt számla, és ezt automatikusan tudni fogod, de ha betűket keresnél és olvasni próbálnád, nem tudnál semmit sem kiolvasni, hiába erőlködnél.


Az arcok ugyanígy, tudod hogy XY-nal beszélsz, de nincs meghatározható arca, nem látod a szeme sarkában a ráncokat, nincsen alakja az orrának, nincs kivehető szemöldök... az álmodás mindig olyan, mint valami nyúlós massza, van hogy tisztább, van hogy homályosabb.


Szimbolikát ebben nagyon nem érdemes keresni, mert mindenki így álmodik.

2010. dec. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!