Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már hasonlót? Mit...

Álmodtatok már hasonlót? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Messziről autóztunk egy helyre és ha oldalra néztem akkor egy ilyen robbanás szerű vihar volt. Gyönyörű fénytüneménnyel.. A teteje fekete volt a közepe szemkápráztató sárga, az alja narancssárga.

Soha életemben annál gyönyörűbb dolgot nem láttam.

Álmodott már valaki ilyet még? Ha valaki viharról álmodik az mit jelent?


2010. okt. 23. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem álmodtam.Nem tudom mit jelent az,ha valaki viharról álmoik,de nem feltétlenül jelenthet rosszatt hisz te is mondtad,hogy tetszett neked amit láttál,szóval lehet valami pozitív jelentése is.


Rákerestem a neten,ez jött ki:


vihar

- Félelem; érzelmek, amelyektől zavarba jössz. Vihar, amely fákat dönt: nők álmában: gyűlölködés; férfiak álmában: rettegés, szorongás. Vihar, ami járművet, kocsit megmozdít, elsodor: szabadságod korlátozása; idegen beavatkozás az ügyeidbe. Orkán, tájfun: új, lenyűgöző érzelmek.

2010. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engedd szabadon az érzéseidet. Talán szerelmes vagy?
2010. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt 3-4 éve álmodtam. Most nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok e vagy csak akarok e az lenni... De sajnos szerintem ez utóbbi.
2010. okt. 23. 23:00
 4/4 anonim válasza:
Hát, 3-4 év után már nehéz megfejteni, pontosan mit jelentett, inkább az az érdekes, hogy még mindig foglalkoztat a kérdés.
2010. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!