Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam, hogy egy hatalmas repülőhangárban voltam, ami teljesen üres volt, de valahogy mégis úgy éreztem, hogy van benne valami. Megláttam egy kislányt a hangár bejáratánál, elindultam felé, de ő eltűnt. Aztán Egy hatalmas mezőn voltam, ahol egy csomó katonai tank, teherautó és jeep állt. Beszálltam az egyik teherautóba, és egy ideig ott vártam, amíg újra elő nem jött a kislány. Félénken körbenézett, a kezében egy aranykarikát tartott, aztán én kiszálltam a furgonból a lányka meg odaadta a karikát, amit én kettétörtem és az egyik felét visszaadtam neki. Mit jelenthet ez szerintetek? Válaszaitokat előre is köszönöm.
2010. okt. 22. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészen a hangárig, és a kislányig én is álmodtam már, de aztán csörgött a vekker...Ez kb. az egyedüllét, vagy a kevés törődés miatt van.De van aki azt mondja, hogy a nagy tér a szabadság hiányát jeleni..de az aranykarika pedig a részedről túl nagy törődést..Sztem ez nem igaz, de álmot fejteni jópoén!!:)
2010. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nézd meg álmoskönyvbe.. ajánlom a következő oldalt:


[link]

2010. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!