Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már nytitott...

Orsye kérdése:

Álmodtatok már nytitott szemmel? A többi lent.

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy felébredsz hirtelen, és kinyitod és még mindig álmodsz. Velem előfordult már egy párszor, hogy felébredtem, és olyanokat láttam, ami nem volt ott... pl személyeket, akiket nem ismertem, előfordult, hogy állatokat, de ez ébredés után van, és csak pár másodpercig... ez mit jelenhet?
2010. okt. 20. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aaa dejó, én még nem álmodtam ébren, de tök jó lenne
2010. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NYitott szemmel soha... De néha reggel felébredek éshallok mindent de még mindig álmodok... Csak ennyi, sem érdekes :/
2010. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Neménvagyokaz ***** válasza:
Velem is fordult már elő ilyesmi. kinyitottam a szemem és láttam a szobámat miközben még álmodtam-persze csak pár másodpercig- utána beletelt egy 5-10 másodpercbe amíg rájöttem, hogy felébredtem:D
2010. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban, plusz rendszeresen képzeltem bele a sötétbe dolgokat, ha sokáig néztem egy pontba anélkül, hogy megmozdult volna a szemem, de ahogy elmozdítottam eltünt..


Aztán egy discovery filmben megértettem miért van ez..


Az emberi agy mindenből próbál olyan dolgot kihozni, amit már ismer..

Az idegrendszer meg néha lassabban reagál mint a szem...

2010. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!