Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtésben jártas valaki...

Álomfejtésben jártas valaki elmondaná ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Na az eleje ott kezdődik, hogy van egy lány akibe eléggé bele vagyok zúgva, nem igazán beszéltünk még, csak e-mailben, azóta meg sztem kerül, szal felejtős a dolog.

Ma azt álmodtam, hogy a városi közművelődési házban volt valami szalagavató szerűség, ott volt a mi osztályunk is és az ő osztálya is. Együtt érkeztünk meg a csajjal és együtt mentünk fel a lépcsőn, én nem vettem észre, de ő folyamatosan hátranézegetett, majd rám köszönt. Felmentünk, kicsit beszélgetve, majd szólt a zene és én ölelgettem ő meg mosolyogva oda bújt hozzám. Aztán felkeltem... -.-


2010. okt. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz vele, mert szereted...

A ballagásnak meg ezeknek szerintem nincs jelentése... Bár lehet, hogy nincs igazam...

2010. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem ismered annyira, de pont ez felkelthette az érdeklődésedet iránta. Álmodban játszadozott a fantáziád kicsit a gondolattal, hogy milyen lehet vele lenni. :)
2010. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az lehet... :)
2010. okt. 18. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Eléggé el vagyok tévedve... Úgy értelmeztem a kérdést, hogy együtt jártok... Mindegy.
2010. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neemnem, csak messziről szeretem.
2010. okt. 18. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem belülről téged hajt a kíváncsiság, milyen lenne neked, mint barátnőd :) Nekem volt valami hasonló álmom, hogy egy fiúért voltam oda, de csak távolról figyeltem XD

Csak nálam annyi volt a különbség, hogy én álmomban kiábrándultam a srácból. Remélem, hogy te nem úgy jársz, mint én és összejöttök. Bátorság. ;) Ne csak álmodba találkozz vele :D

2010. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos vagy! :)
2010. okt. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!