Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt almodom,...

Mit jelent, ha azt almodom, hogy az expasim konyorog, hogy bekuljunk ki?

Figyelt kérdés
O volt az elso komoly kapcsolatom, de mar evek ota szakitottunk, kb masfel eve nem is beszeltem vele.Neki is van baratnoje, bar ugy hallottam, nem szereti.Nekem is van baratom, de en sem szeretem:-) Viszont a regivel sem jonnek megint ossze.Lehet, hogy o igen?
2010. okt. 16. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Van úgy,hogy álmunkban valljuk be azt,amit a valóságban nem mernénk.
2010. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt írtad, nem szereted a mostani barátod. Szerintem ha magadba nézel, látod, hogy az exbarátoddal eltöltött idők után vágyódsz, de ezt semmi nem hozhatja vissza, hiszen az már elmúlt. Egyszerűen nem vagy boldog a mostanival, szerintem beszéljétek meg, mielőtt még csúnya vége lsez.
2010. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!