Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » OMG mi lehet eez amit álmdok,...

OMG mi lehet eez amit álmdok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát az van, hogy van egy álmom amit már harmadszor álmodok, és olyan pontos, nem olyan mint amiket általába álmodok, mert azok ilyen öszevágott furi részletekböl állnak amiknek se füle se farka, általába értelmetleneket álmdok. De ez az 1. ami teljesen összefüggö és folyamatosan zajlik nem összevágva, és nagyon részletesen emléxek rá.

Rossz mert mikor felébredek a végén rosszul érzem magam és félek is.

Ezt álmdodtam:

Ugy kezdödik mindig, hogy bent a városban van egy toronyszerü bérház amiben pár oszt.tátsam és ismerösöm lakik, szalismerem a helyet.

Azzal kezdödik, hogy látom ezt a csinzsákot és mondják az emberek ,hogy egy gyilkos megölt 4 embert, nem tudom kit és beledobta öket egy tóba.A gyilkost nem kapták el ,szabadon van.

Ezután álmomban a konyhánkban vagyok és már csak annyit látok, hogy anyukám leoltja az összes villynt és szólok neki,a nevét mondom.

Nincsenek fények,csak azt érzem a börömön, ahogy belecsobbanok a vízbe nem tudok mozogni, sulytalan vagyok és látom a halotakat.

Mínd addig míg csak teljesen a víz fenekére nem érek és teljesen nem sötétül el minden addig nem tudok felébredni.

Nagyon rossz mikor felébredek, és én se szoktam azoknak hinni akik ilyen meséket mesélnek ,mert azt gondolom, csak kitaláció, de esküszöm ez igaz, nem kamuzok, most hogy már 3-madszor álmdodom nagyon besz*rtam. :S Olyan az egész mint egy film a pontosan meg lenne rendezve és élethü...vagy nem tom ogy írjam még ez le ...


2010. okt. 10. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
ou sry ,a helyesírás miatt nagyon gyorsan írtam!
2010. okt. 10. 18:49
 2/4 anonim válasza:
nem hiszem hogy lenne bármi jelentősége... éld tovább az életed, előbb utóbb majd elmúlik az álom...
2010. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Én azt álmodtam, hogy egy magas házban vagyok, nem olyan széles, mármint nem nagy az alapterülete, de nagyon magas, és DÜLÖNGÉL


Ha az ablakhoz mész, elgörbül mint egy kampó, midnig kiesek:s

2010. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon filmszerűen álmodtam egyszer egy gyilkosságot :S nagyon félelmetes volt de szerencsére túl tettem magam rajta. szerintem te se foglalkozz vele de ha nem szűnik meg fordulj szakemberhez
2010. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!