Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a véleményetek a jövő...

Mi a véleményetek a jövő megálmodásáról?

Figyelt kérdés
Én meg szoktam álmnodni a jjövőt néha. Van, hogy egy-két napra előre van, hogy hónapokra előre. Sajnos nem tudomn megkülömböztetni a sima álmokat a jövőről szóló álmaimtól. Nektek mi a véleményetek veletek volt már ilyen avgy hasonló?
2010. okt. 9. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Nekem is voltmár ilyen álmom ez a (dezsávű).Nagyon fura mert csak akkor jössz ra hogy ezt már álmottad amikor már megtörtént veled.
2010. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, de nem dezsavű volt... mert az csak olyan fura érzés, hogy te jó ég... ez olyan ismerős szitu. (persze ilyen is sok volt már)

De én néha leírom az álmaimat, amikor olyan összetettek és sok bennük a jelkép... aztán volt már hogy később visszaolvastam és rájöttem hogy ez pont így történt meg.


A véleményem az róla, hogy ritka... :) És csak akkor szabad figyelembe venni, ha éptőleg hat az életünkre.

2010. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon furcsa is tud lenni; főleg ha képes vagy úgymond "belenyúlni" ebbe az érzésbe nekem már nagyon sok ilyen este volt eddigi életem során az utóbbi időben próbálom azt elérni hogy amikor észreveszem hogy ilyen van akkor próbálok közbeavatkozni de eddig nem sikerült. Az eddigi legfurcsább az volt hogy( ugyebár én is dézsávűnek hívom:)) amikor mentem az utcán a barátommal és egyszerre lett kettőnknek csak az volt benne a furcsa h még arról is dézsávűm volt h azt mondtam neki h dézsávűm van :)) hát igen összesítve nagyon fura ez mind azt jelképezi hogy agyunk olyan fejlettségi szinten áll amivel a testünk már nem bír megbírkozni ezért valamilyen szinten zárolja
2010. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is arra akarok rájönni, hogy hogy lehet közbeavatkozni ezért szeretném tudni, vagy megkülömböztetni őket hátva valami rossz ás akkor azt megváltoztathatnám. Amúgy általában ha a jövőt álomodom meg nem mindig egy knkrét pilanatot hanem többet egyszerre például a legútobbi a törtött láb reptér és egy koncert a barátnőmmek a koncert meg volt a törött láb is már csak a reptér maradt de egyenlőre nem tudom mire utalhat.
2010. okt. 9. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak pillanat képek ugranak be^^ nem túl sokszor de volt már ilyen... Ja és egyszervolt már ojan h az egyik kutyámbol 2 volt egy jó és egy rosz (tudom nagyon vicces xD) de volt Gömbi meg a "Gyilkosgömbi" Gyilkosgömbi megakart harapni... (Persze csak álom volt) de egy kb félévre rá megis harapott. ^^
2010. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!