Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg kódolva van a jövő...

Tényleg kódolva van a jövő egy Youtube-videóban?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy egy videó 60 perces változatának renderelésekor olyan szinten állt a plútó a fekete macska aszcendensében, hogy megnyílt a téridő, és a videóba kódolódott az emberiség jövője. Erről a videóról van szó:


http://www.youtube.com/watch?v=GE8M5QM1sf8#t=34m47s


Állítólag a 34 perc 47 másodperc után elhangzó dalszövegrész (a "nyan" kezdetű sorról van szó) az, amelyet csak dekódolni kéne, és világossá válna a világ jövőbeli sorsa. Nincs meg valakinek a szükséges dekóder? Torrenten nem találtam sajnos :(


2011. jún. 10. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora állat vagy már te is XD
2011. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyan!
2011. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami értelmes dologról lesz szó!!Erre fel egy szédült vacakság nyannogott! Hát nyan!!!!!::)))
2011. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vedd föl,játszd le gyorsítva,lassítva visszafele gyorsítva,lassítva különböző frekvenciákon,csak találsz vmit..:Pamúgy tök édi
2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(a "nyan" kezdetű sorról van szó) - ezen behaltam:D
2011. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem torrenten lehet beszerezni. Ehhez kell a vonzás törvénye, hogy bevonzd a megfejetést, feng-shui, hogy a legvalószínűbb legyen a vonzás sikeressége és meditáció, hogy asztrálutazhass és szellemektől megtudd a tudást, ami kell ehhez. És mágia sem árt (szigorúan fehér, mert a feketét meg se próbáld mert ajajajajaj!)

Sok Sikert!

2011. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kösszi!

Most jót röhögtem. :D

2011. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mond meg melyik sorról van szó, mert nekem nem tiszta. :)


Szöveg:


Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan Nyan

2011. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Atya-gatya! ezt negyed óráig hallgattam, mert nem bírtam kikapcsolni! Tényleg lehet benne valami...
2011. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!