Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ebben a videóban a lencse...

Ebben a videóban a lencse kemény lencse lehet? Www.Youtube.com/watch? Feature=player_embedded&v=sTUaVfmgl_I#at=111 Már egy és fél éve próbálom a lencsémet kiszedni, de mindig anyum szedi ki mert én nemtudom. Ezzel a módszerrel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Lágylencsével?
2011. júl. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem lágy van, és így veszem ki mindig
2011. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is lágy lencsém van. Én mindig úgy szoktam kiszedni, hogy megfogom a lencsét középen és lefelé húzom akkor beszokott ráncosodni és alul fölül egy kicsit megnyomva kijön de akár ki is tudod pislogni.De mindenképpen moss kezet előtte és utána is!De ha csak simán akarod akkor nem kel le tolni hanem alul és fölöl össze tolod a lencse széleit a kézepe felé egyszerre és ki fog jönni.Én így szoktam nekem ez egyszerűbb.
2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
neked azért nem sikerül mert feladod... olyan nincs hogy valaki nem bírja kiszedni. ezt gyakorolni kell és próbálkozni minden nap, addig kínlódni amíg ki nem bírod szedni. akárhogy ahogy neked jó, összecsípni vagy kitolni, vagy bármi. mindenki meg bírja tanulni, te is.
2011. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is legelső próbálkozásomba 2,5 órát fektettem.Úgy, hogy igaza van az előzőnek kitartás!
2011. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!