Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? :S

Mit jelenthet ez az álom? :S

Figyelt kérdés

Na szal úgy emlékszem, hogy idegen emberekkel 2 csoportra voltunk osztva. Az volt a feladat (játékszabály), hogy az egyik csapat bemegy a romos épületbe és megkell akadályozni h a másik csapat elfoglalja azt. Először nekem és a csapatomnak kellet elfoglalni a várat és éles fegyverekkel mészárolni....de nem sikerült....aztán nekünk kellet megvédeni a várat és minden csapattársamat megölték kivéve engem...erre odajött hozzám a másik csapatból az utolsó túlélő, hozzá rakta a fejemhez a pisztolyát és azt mondta, hogy most meghalsz!! nagyon féltem és arra gondoltam h csak egy álom, csak egy álom majd arra jutottam h innen nincs visszaút és jöjjön a halál...mire eddig eljutottam addigra meghúzta a ravaszt és ilyen melegérzés volt a fejemben.....egy ilyen fura helyen ébredtem és azt hittem h meghaltam és elkezdtem sírni h nem akartam meghalni!! Meg hogy hiányoznak a barátaim, családom!!

És itt ébredtem fel:D

Vajon van valami jelentése??


2010. okt. 9. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs
2010. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amikor engem fejen lőttek az hideg érzés volt....am így semmi értelme nincs ennek,hogy ide teszed fel a kérdést,és csak annyit tudok mondani,hogy próbáld a saját életedere kivítíteni!
2010. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!