Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez? Vagy mi a...

Mit jelenthez ez? Vagy mi a véleményetek róla? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam , hogy a nappalinkban vagyok az anyukámmal és hogy van rajtunk kívül még1 3. valaki/valami van ott…egy szellem…és hogy megszállta anyumat hirtelen kinőtt egy kör alakú valami a nyakán és már nem volt önmaga , hanem a szellem. Én meg mondogattam neki hogy hagyja békén tűnjön innen…aztán belémszállt és a kezemet irányította ,mert nem engedtem hogy az egész testemet átvegye.. Akárhogy is próbáltam mozgatni nem ment és tök nyugodtam mondogattam h ’’bennem van. Most milessz...’’ és aztán leküzdöttem és kilöktem az erkélyajtón…de a végén én zuhantam le… Aztán újra a nappaliban lettünk de akkor már anyámban volt a szellem..Aztán ott felriadtam és borzalmas érzés volt…visszaaludtam és az álmom folytatódott..:(

Egy liftben voltam a testvéremmel és lefelé utaztunk apum lakásához. A bátyám kerekes székben ült mellettem…és ő kiszállt a lifből de én nem …csak fel-le utazgattam és amikor ismét leértem elmondtam nekik hogy eltűnt anya. Erre a városunk utcáin lett az egész családom…sötét volt és egy baromi hosszú fás utcán mentünk..aztáén egyedül lettem és elnéztem oldalra egy házhoz. Egy magas házhoz volt támasztva egy létra , amin egy fekete hajú nő állt és engem nézett..a nő lábát egy tűzoltó férfi fogta és rángatta… de a nő csak nézett és nézett (tisztára mint valami horror filmben =S )..

Aztán a diliház ajtaja előtt találtam magam és ott volt az anyukám. Megtaláltam….

Ez az álmom egy hónapja volt  …. Azóta nem álmodtam ezt de másnap is rettegtem attól a gondolattol…attól a nőtől aki bámult :S .. mindig ez járt a fejemben..aztán amikor már elfelejtettem újra álmodtam..

Az álmomban az iskolabusszal utaztam és kinéztem az ablakán…ott volt az a magas ház (ahol a nőt láttam) teljesen leégve..csak a váza maradt meg…aztán a buszban sikítozni kezdtem és lebuktam hogy ne lássam az ablakból…

Ennyi a lényeg  kérlek valaki magyarázza el mi a franc ez az egész )

Köszi : )

13/L


2010. okt. 9. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi
2010. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl sok horror filmet nézel...
2010. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
meglehet... x D
2010. okt. 9. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
térj vissza a minimaxhoz:)
2010. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
apád fszát ferike. :)
2010. okt. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!