Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az álom?

Mit jelenthez ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy lány vagyok és egy vidéki bányatóban fürdök valakikkel akik elég szemetek velem.Végül az egyiket (egy lányt) kihívtam valami versenyre és elmondta hogy a testvérem és megcsókolt és felébredtem.

18/F


2011. okt. 9. 17:58
 1/1 anonim válasza:
Ha férfi álmondja: lány: gondot jelent...hideg időt,de lehet öröm is... ha idegen volt a lány: lehet betegség is. A csók: szomorúság. Nőtől: hűtlenség, csalfaság. Ha téged csókolnak: még nagyobb szomorúság. Idegen nőtől csókot kapni: halál. Mást fürdeni látni: csalás. Ruhában fürdeni: rosszullét Patakban fürdeni: lábadozás egy betegségből. Ezeket összevetve talán választ kapsz a mostani helyzetedre. A legjobb álmos könyv: Krudy Gyula! Használd! (neten is van)
2011. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!