Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok álmomban gyakran...

Miért vagyok álmomban gyakran egy másik személy?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben egyre többször fordult elő az, hogy valaki más voltam álmomban, vagy kívülről szemléltem a dolgok alakulását. Egyszer voltam már egy hosszú hajú nő - aki nem hasonlít semmilyen ismerősömre -, aztán volt már, hogy két fiatal srác volt az álmom főszereplője, akik egy öregasszony házát akarták felgyújtani, vagy két kisfiú, akik az ágy alatt bujkáló szörnytől félnek, stb. stb...


17/L


2010. okt. 7. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ez talán azért fordulhat elő, mert alapvetően az ember nem test, hanem lélek. Tehát amit a tükörben látsz, nem te vagy, az csak a tested. Aki legbelül van... ki tudja hogy néz ki valójában... hogyha olyan testet ölthetne amilyen, lehet más lenne. Egyszer hosszú hajú nő lenne, máskor kisfiú. ...


Én az egyik álmomban saját magammal harcoltam. Egy szőke csinibabával. Én pedig nem vagyok szőke csinibaba... azért harcoltam vele, mert soha nem is akartam olyan lenni, csak elvárásként jelenik meg az életemben. Úgymond egy lehetséges jövőképem volt.

2010. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Álmodban a skizofrénia jeleit mutatod. Sürgősen keress fel egy pszichiátert. Persze csak álmodban.
2010. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés.

Én is gyakran más vagyok, többnyire fiú és kerol bőrű. Voltam már indiai, kenyai kisfiú, egy magányos férfi, aki New Orleansban él. Többször voltam egészen kisgyerek - itt nem tudom, hogy milyen rassz és milyen nemű. Öregasszony, és fogtam a karomban csecsemőt is.

2010. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álmokat nem kell túlmagyarázni. Én is voltam már sailor moon meg bölcsészlány is, meg hulla is.
2010. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Nem állt szándékomban túlmagyarázni, csak kíváncsi voltam, mit jelenthet. Túl nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki. Az álom abból a szempontból jó, hogy személyreszabottabb bárminél. Vannak magukért beszélő álmaim nekem is, mikor nyilvánvalóan megálmodom újra meg újra azokat a dolgokat, amik az életben bosszantanak, pl. kötözködöm azzal, akit nem szeretek, stb., ezeken nincs mit megfejteni, de arra késztet a hitelessége, hogy a komplexebb álmaimmal többet törődjek. Aztán vagy van rá értelmes magyarázat, vagy nincs.


Ó, akkor szerencsés vagyok, mert a valóságban létező másik énem a magánpszichiáterem ~

2010. okt. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!