Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is más testében...

Többször is más testében voltam álmomban, de middig ugyanúgy néz ki a személy. Szerintetek mit jelenthet? Lehet köze a reinkarnációhoz?

Figyelt kérdés

Mint említettem fent, már sokszor álmodtam ezzel kapcsolatos dolgokat.Mindíg egy lány testébe vagyok és amikor észreveszem,hogy nem a mostani külsőm akkor bepánikolok.

A legutolsó álmomban egy padláson voltam,régi holmik között.A sarokban állt egy nagy tükör.A párom rendezgetett valamit.Én odamentem a tükörhöz és belenéztem.Virágmintás ruha volt rajtam,hosszú,vörös kicsit hullámos,szöszös hajam volt.Szeplős voltam,zöld szemű,nagyon fehér bőrű lány.Elég törékeny alkat.Én teljesen aban a tudatban voltam álmomban,hogy ugyanaz a testem mint egyébként(valójában)és amikor tudatosult,hogy a tükörben egy egész más testet látok(ami nagyon nem tetszett:)eléggé kétségbe estem.A furcsa az,hogy minden álmomban ugyanezt a test szerepel.Talán reinkarnáció?Így nézhettem ki előző életemben?Ha igen mért jelenik meg ujra és ujra?(Egyébként nem vagyok babonás és nem hiszek ilyesmiken,de már elég különös)

21/L


2011. ápr. 21. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
abban*
2011. ápr. 21. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy ennek a valakinek szüksége van Rád???

Egyébként te is lány vagy, v f.fi? Mert ez is befolyásolhatja...

2011. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lehet köze hozzá...( Lehet ezzel akar üzenni!? :) )
2013. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!