Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki akar elkapni engem és én...

Ki akar elkapni engem és én miért nem futok?

Figyelt kérdés

Ez az álmot - ha ritkán is - többször is álmodtam már.

Legelőször 6-7 éves lehettem. Aztán 12, 14, 15 és mintha egyre gyakrabban jönne elő az álom, mert idén emlékszem, kétszer is láttam.

Egy kis tisztáson állok, térdig érő fűven, és a kis rét közepén egy fapad állt. Én leakarok ülni a padra, de nem merem. A róka miatt.

Ott ül az egyik bokorban, csillogó szemekkel engem néz.

Nem félek a rókáktól, de valahogy hirtelen félénkséget éreztem.

Oda akartam rohanni a padhoz, de nem mertem, féltem, hogy a róka kiugrik a bokorból, és megmar. Végig azon gondolkodok, hogy hogyan cselezhetném ki a rókát, hogy elérhessek a padhoz. Tisztára, mint a fogócskában. Az állat a fogó, én menekülök, a pad a "ház"

És sosem merek elindulni, csak ledermedek és addig a róka meg sem moccan.

Mostanában egyre többször álmodom ezt.

Vajon félek én attól a rókától, vagy mit jelent ez?


2010. okt. 7. 19:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem is sokszor volt hasonló, engem egy manus üldözött éveken át, sokszor gondolkodtam mit tegyek. Aztán egyik alkalommal egyszerűen bevártam és összevertem, azóta nem álmodok vele.
2010. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Üdv!


megint 20:16 vagyok :)


a Vörös színt általában az erőszakkal és a háborúval szokták együtt emlegetni :) lehet hogy az álmaid tartalma is megfelel ennek az emlegetésnek.

2010. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

én ezt szoktam álmodni:

Menekülök de tök lassan futok hiába próbálok gyórsan.

síkítozok és kiáltozok de alig jön ki a hangom a torkomon....

2010. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem Rengeteg ehhez hasonló volt, csak én rettegtem a dologtól ami mögöttem van. Volt az is, hogy elkezdett égni a szemem és alig bírtam kinyitni meg könnyezett is. Futni alig bírtam és mindig egyre lassultam stb. Sokat is gondolkodtam ezen és néha jelekből észrevettem, hogy álmodok. Akkor ki tudtam tépni magam belőle-befeküdtem a sarokba és vártam, hogy elaludjak, aztán felébredtem.

Később megpróbáltam szembenézni a hátam mögött lassan közeledő teremtménnyel. Eredménye az volt, hogy megint felébredtem, néhány eset kivételével, amikor elfogadtam a létezését és jött is. Aztán fel sem mertem kelni az ágyból 10 percig utána is vetődtem a villanykapcsolóért.

2010. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 WHISKEY11 válasza:
az a legjobb ha egy papírt fogsz rajzolsz rá egy puskát és azzal aludsz el aztán mikor álmodod ott lessz a kezedben a puska magyarán te irányítod az ádlmaid nem pedig a róka...és lelöwöd és mehetsz a padhoz ahogy akarsz...:)
2010. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utóbbinak: a puska jó ötlet XD

Köszönöm a többiek válaszát is :D

2010. okt. 12. 16:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz szembe a rókával. talán ez a cél. miből gondolod, hogy a róka meg fog mozdulni?

Próbáld meg legyőzni a félelmedet és nézz szembe a problémákkal. szerintem az álmod egy lecke, amit meg kell tanulnod, hogy a valóságban is tudd alkalmazni, amit megtanultál. Talán van egy gondod és az agyad/tudatalattid így próbál segíteni.

2010. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!