Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki akar elkapni engem és én...

Ki akar elkapni engem és én miért nem futok?

Figyelt kérdés

Ez az álmot - ha ritkán is - többször is álmodtam már.

Legelőször 6-7 éves lehettem. Aztán 12, 14, 15 és mintha egyre gyakrabban jönne elő az álom, mert idén emlékszem, kétszer is láttam.

Egy kis tisztáson állok, térdig érő fűven, és a kis rét közepén egy fapad állt. Én leakarok ülni a padra, de nem merem. A róka miatt.

Ott ül az egyik bokorban, csillogó szemekkel engem néz.

Nem félek a rókáktól, de valahogy hirtelen félénkséget éreztem.

Oda akartam rohanni a padhoz, de nem mertem, féltem, hogy a róka kiugrik a bokorból, és megmar. Végig azon gondolkodok, hogy hogyan cselezhetném ki a rókát, hogy elérhessek a padhoz. Tisztára, mint a fogócskában. Az állat a fogó, én menekülök, a pad a "ház"

És sosem merek elindulni, csak ledermedek és addig a róka meg sem moccan.

Mostanában egyre többször álmodom ezt.

Vajon félek én attól a rókától, vagy mit jelent ez?


2010. okt. 7. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy nyul veletlenul? Akkor ugye vilagos....
2010. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Üdv!

Énszerintem annyit jelenthet ez az álom hogy van egy befejezetlen ügyed ( pad ) és úgy érzed hogy valaki vagy valami nem engedi ezt befejezni (róka)


Remélem tudtam segíteni :)


16/F

2010. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak.

Mondjuk álmomban sosem látom magamat más szemszögből, nem tudom, hogy nézek ki, de abban biztos vagyok, hogy nyúl nem voltam :)

A második válaszolónak.

Igen, lehetséges a feltételezésed. Csak fogalmam sincs, hogy milyen célom van, ami a pad lehet :S

Köszönöm mindkettőtök válaszát :D

2010. okt. 7. 20:00
 4/17 anonim ***** válasza:

( második vagyok )


lehet hogy pont az álmodból fogod megtudni mi az a cél :) csak próbálj meg figyelni a részletekre...az álmok mindig tisztábbak lesznek ha többször álmodod ugyanazt :)

2010. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk van még egy csomó ilyen álmom, de azok nem ennyire erőteljesek, mint ez, meg azoknak valamennyire értem a jelentését.

Kösz mégegyszer :)

2010. okt. 7. 20:07
 6/17 anonim ***** válasza:
szivesen :) ha gondolod felteheted itt is vagy másik kérdésbe szivesen segítek :)
2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a miniszter elnök :D de ne félj csak a javadat akarja (ingót és ingatlant egyaránt)
2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

20:16 talán még annyi, hogy minden álmomban (legalábbis amelyikre emlékszem - vörös szín az ég.

Nem tudom, én ezt nem érzem rossz jelnek, de túl jónak sem. Van véleményed erről?

2010. okt. 7. 20:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Én meg mindig azt álmodom hogy egy róka vagyok és egy rémült nyuszit üldözök.


Találkoznunk kéne.

2010. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
e-mail cím megfelel? :)
2010. okt. 7. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!