Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális az ha visszatérő...

Normális az ha visszatérő álmaim vannak?

Figyelt kérdés
Vagyis 2 db álom van amit most nem részleteznék mert írtó hosszúak...néha napján visszatér vagy az egyik vagy a másik és szinte ugyanaz némi kis változással....ez normális? vagy mit jelenthet ha jelent vmit?
2010. okt. 5. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szia. Folalkoztat az a dolog amitt álmodsz, és azért álmododod újra és újra, valamit nemtudsz feldolgozni.


off.: nagyvonalakban valamit az álmokról?

2010. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia

Na szóval az egyik az a transformers-hez hasonlítható (tudom nagyon gáz de tényleg)a lényeg az hogy az elektromos dolgok életre kelnek és meg akarnak ölni először ez volt aztán másodszor már a húgomat is tegnap meg már a nővérem is bent volt az álomban...amikor feléledtek a tárgyak elkezdtünk futni a mamámék felé az utcán sötét van a nővérem meg folyton nevet...mikor először és másodszor álmodtam erről akkor letudtuk állítani a tárgyakat de amikor már a nővérem is bent volt akkor hirtelen felébredtem az ébresztőm miatt...

a másik álom pedig arról szól hogy van egy hatalmas ház abba bent meg egy nagyon magas fekete hajú nő aki bevezet a házba...ott már bent van a barátom is meg az egyik haverja a nő azt mondta hogy hozzunk el neki egy könyvet ... mi elkezdünk szaladni én útközben elhagyom a papucsom de nem állok meg...odaérünk a házhoz ahol a könyv van...csak én megyek be pár pillanat múlva ki is jövök de már csak a nő van ott...kikapja a kezemből a könyvet és elmegy...megkeresem a papucsom visszamegyek a nő házához de ott már egy hatalmas kerítés van aminek a tetején ő is fent áll...engem is felhív oda és pár pillanat múlva őt megrázza az áram és meghal...ilyenkor mindig felébredek :S de csupa izzadság vagyok meg "lihegek"...na most ez komolyan elkezdett zavarni hogy mitől is lehet

2010. okt. 5. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
2. álmod: én tényle nem vagyok álomfejtö, de van egy lány aki után vágyakozol, de vannak ellfeleid is akik a nök társaságába vannak,ök a "haverjaid", a könyv jelképezi a hölgy szivéhez való "kulcsott", ugye azért rohantok a "haverjaidal" együtt. (ök is akkarnak udvarolni a hölgynek). az álom végén ugyérzed te vagy a befutó, de ez a kapcsolat valamiért nemtudd beteljesedni mégsem. (a hölgy aki rád várt, "megcsapta" az áram...
2010. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akit láttál álmodban azt a nöt ismered?
2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hű hát köszönöm a választ csak egy baj van lány vagyok :)...amúgy nem hülyeség amit írtál csak hát ugye nem illik rám...

a másik kérdezőnek pedig a válasz, hogy nem ismerem...életemben nem találkoztam még azzal a nővel csak álmomban...de ott egy nagyon erős karakter volt

2010. okt. 5. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:

bocsi akkor "nemtalált". Nekem is vannak visszatérö álmom, a suliban vagyonk azt álmodom, ezt azért mert nem voltam sosem szorgalmas a suliba, és emiatt van lelkiismeretfurdalásom, és az álmokban jön elö.

Amúgy mind a néy válaszoló én voltam. :-)

Minden jót! Szia

2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Son ***** válasza:
nekem is vannak folyamatosan visszatérő álmaim..sokat gondolsz rá belül..
2010. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem :) ma vettem citromfű levél teát hát remélem hatni fog, mert ennek nyugtató meg pindurit altató hatása van...hát majd meglátjuk :)
2010. okt. 6. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
jobban alszol már? :-)
2010. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen...köszönöm a kérdésed :D
2010. okt. 11. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!