Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmaim vannak! Mit...

Visszatérő álmaim vannak! Mit jelenthet a kihulló fog?

Figyelt kérdés
Kb. 1 - 1,5 éve rendszeresen visszatér az az álmom, h az alsó fogsoromból a bal szemfog kiesik :/ De nem csak úgy simán kihullik, hanem lóg egy idegen és őrülten fáj :S Sajnos a körülményekre és a környezetre nem emlékszek, ez szokott csak megmaradni... Előre köszi a válaszokat! :) 20/L
2011. júl. 11. 14:19
 1/6 anonim válasza:
hát a kilógó fog nem tudom, hogy mit jelent, de úgy általában ha ha kiesik a fogad akkor valaki meg fog halni.
2011. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha fájó fog esik ki, az jót jelent.
2011. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha kiesik egy fájó fog, valami kellemetlentől fogsz megszabadulni.
2011. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kihulló fog halált jelent. Négyszer álmodtam hogy kihullott a fogam, ebből három alkalommal két héten belül elveszítettem egy közeli hozzátartozót. A negyedik alkalommal viszont nem történt ilyen, pedig nagyon féltem.


Megnéztem neked a Krúdy Álmoskönyvben:

Fogat enni: halál

Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal

Fogaid ha elédbe esnek: gyermekeid halála


Viszont:

Rothadt fog, ha kihull: jó.

Első fogat elveszteni: nehéz felejtés.


De mondok még valamit, mivel azt is álmodod, hogy fáj nagyon: nem lehet, hogy egyszerűen valóban fáj a fogad, amíg alszol? Lehet, hogy nagyon szorítod, sokan csinálják, hogy csak úgy csikorog. Lehet, hogy csak azt érzed.

2011. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fraser ***** válasza:

Az igazat akarod hallani vagy egy jol hangzo meses valaszt?

az ugyanis az igazsag hogy tobb milliard dolog miatt almodhatsz fogkihullasrol....es senki sem fogja tudni megmondani hogy miert tortent....Almodhatsz fogkihullasrol pl mert amikor ovis voltal rosszul esett az hogy masok foga hamarabb hullott ki mint a tied es te ugyan erre mar nem emlekszel de az agyad eltarolta...hidd el milliard lehetoseg van...szoval szerintem barmit jelethet de neked semmi dolgod vele.....a meses valasz pedig az hogy ugye a fogad az az alapveto emberi szuksegleteid kielegitesere szolgal ha kihullik nem tudsz ragni tehat valoszinuleg hamarosan el fogod veszteni a munkahelyed vagy ha meg tanulsz akkor szornyen rossz jegyeket fogsz kapni ami miatt egy nagy senki lesz beloled es kesobb emiatt majd elveszted a megelhetesedet.....(ezt most talaltam ki de azert jol hangzik nem?)...

egy pszihologus talan azt mondana hogy elvesztettel valami fontosat vagy nem vagy megelegedve magaddal hiszen a fog az arc disze...ezt is lehetne meg ragozni......szoval te valasztasz hogy mit hiszel el szerintem ne torodj vele.......

2011. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) igazából ezelőtt nem nagyon törődtem az álomfejtéssel, csak az, h rendszeresen visszatér, kicsit kezd frusztrálni :/
2011. júl. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!