Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Volt egy álmom a barátomról, hogy megverte egy nagy darab ember, tiszta véres volt az arca, meg megitatott vele valamilyen mérget is, és én pedig most félek, hogy ez mit is jelenthet???!!

Szoktam megálmodni elore dolgokat, amik másnap beteljesednek, vagy nagyából úgy torténnek meg, és most ezt az álmot nemtudom hová tenni, félek, hogy mi lesz a barátommal? Jelenthet rá valamilyen veszélt???? Amúgy 20 éves o is meg enis.


2010. okt. 5. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy ilyett álmodtál az nem jelenti , hoy megfo történi! (bár volt olyan álmom ami nekem is megtörtént, de ez a ti esetetekbe ne iy legyen!!!) Szóval álmodnak az a lényege, hogy nayon félted vaki(k)-töl a barátod, ez lehet nö is, ugyérzed szétakkarnak titeket szakitani...
2010. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszi a választ
2010. okt. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!