Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 19 évig ha futásról, menekülés...

19 évig ha futásról, menekülésről álmondtam szinte sose tudtam, de ez most megváltozott. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Régebben többször is álmondtam arról, h menekülni próbálok, de egyszerűen nem megy. Most 20 éves vagyok és az elmúlt hetekben 2x is azt álmodtam , h iszonyat gyorsan futok/menekülök.

Ez vajon mire utalhat?

20/L


2010. okt. 5. 13:35
 1/5 Brigi_830220 ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Nálam 2 dolog váltzakozik:

1) nem tudok futni, sőt, úgy mozgom, mintha máély vízben járnék

2) ennek ellenkezője, hogy túl könnyű vagyok és ha nem vigyázom, akkor hatalmasat ugrom, de akkorát, hogy aggódom a földet érés miatt :) Mostanában ezt tudom azonban irányítani, és szinte repülök. Az ébredés utáni 5 percig még hiszek is benne, és ujjongok, hogy egy izgalmas, új élet kezdődik,é s híres leszek. Aztán rájövök a valóságra.

2010. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) ez is érdekes, biztos ahogy az álmodban, az életedben is váltokik vmi...egyszer jó egyszer rossz iránba
2010. okt. 7. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy lekerült a válladról egy nagy teher ami eddig igen csak nyomasztó volt számodra.

Vagy az utóbbi években sokkal boldogabb vagy mint máskor.


Most csak ennyi jutott eszembe. :D

13/L

2010. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 11. 13:51
 5/5 anonim válasza:

nekem uyagnezek az álmok.Menekülök de tök lassan futok nem tudom mozgatni gyorsan a lábaimat pedig próbálkozok

Valamint síkítozok közbe és segitségér kiáltozok de alig jön ki a hangom....

2010. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!