Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom végén lelőttek...

Furcsa álmom végén lelőttek és meghaltam. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
azt álmodtam,hogy kibékültem a régi legjobb barátommal (akivel 2hónapja nem beszéltem és a volt pasim tesója)de ő mégse barátkozni akart, megcsókolt, de ellöktem, aztán elmentünk valakihez aludni,nem tudom kihez (szinte ugyanolyan volt a lakás,mint a miénk igaziból) de nem akartam aludni, mert tudtam,hogy ott van a volt pasim (aki nem is Magyaron.él és fél éve szakítottunk,de még mindig szeretem) és kimentem a szobába,hogy lássam mielőtt megy dolgozni. aztán kiment a kapun, én mentem utána,hogy beszéljek vele...és az ajtó előtt állt ő, a tesója és még egy férfi,akinél egy pisztoly volt,nem tudtam becsukni az ajtót,hiába próbáltam és lelőtt az idegen. és meghaltam...minden elsötétült és mintha a fájdalmat is éreztem volna...kétségbeesve ébredtem, olyan valóságos volt. ez mit jelent??? 20/L
2010. okt. 5. 11:19
 1/1 Keeper ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe Krúdy Gyula Álmoskönyvét, a saját véleményem szerint a fegyveres férfi jelenti azt a gátat, falat, nevezd bárminek, ami meggátolja, hogy a szeretett embereddel légy és álmodból ítélve úgy tűnik ez az akadály legyőzött téged. Viszont az, hogy a legjobb barátod álmodban megcsókolt, jelentheti, hogy vonzódsz hozzá, valamilyen szinten. A ház, ami a ti házatok volt, visszatekint a múltba, hiszen ott van még a volt pasid is. A következtetésem az, hogy megbántad , hogy szakítottál vele, és szeretnéd visszacsinálni, csak nem tudod hogyan.
2010. okt. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!