Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Autósüldözésben vettem részt, hogy ne öljék meg Adyt. De nem tudtam se indexelni, se fékezni, szóval érdekes volt.

Jelenetváltás. Benyitottam a fürdőszobámba, ahol Ady felolvasóestet tartott, Jókai pedig a fejéhez szegezi a pisztolyt. Ady amúgy egy széken ült, ami a kádba volt téve. Aztán Jókai meghúzta a ravaszt és Jókai holtan esett össze.

Jókai testvére, akit Jókai Imrének hívtak elkezdett fenyegetőzni, hogy ebből baj lesz. Amúgy a két Jókai úgy nézett ki, mint a maffiózók. Én eltorlaszoltam a házat és elbújtam a tesóm szobájába. A tesómnak elmondtam, hogy mi történt a fürdőszobában, de kinevetett. Itt felébredtem.

Mit jelenthet ez?

15/l


2010. okt. 3. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit.
2010. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ezen én is jót nevettem!De szerintem nincs jelentése.
2010. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aztán Jókai meghúzta a ravaszt és Jókai holtan esett össze.

Ebben a mondatban a második Jókai Ady lenne. :D


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2010. okt. 3. 12:23
 4/8 anonim válasza:
Pénz áll a házhoz!!
2010. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem olvasol kicsit túl sokat?XD
2010. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olvasok túl sokat. :D
2010. okt. 3. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez mit jelenthet?!...

Annyit, hogy magyarból feladták valamelyik Ady verset és valamelyik Jókai regényt kötelező olvasmányként, amit te eddig el sem olvastál és ez nyomja a lelkiismereted...


Gyorsan vedd elő mindkettőt a számítógépezés helyett és pótold az elmaradásaidat, mert a rémképek továbbra is kísérteni fognak az álmaidban Ady és Jókai képében!...

2010. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valószínűleg az élénk fantázia teszi. Lefekvés előtt valami üldözős filmet néztél, holnap meg feleltek/írtok irodalomból.
2010. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!